Handball Premier (14η αγωνιστική),

Handball Premier (14η αγωνιστική),
Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018
Handball Premier (14η αγωνιστική)
ΓΑΣ Καματερού- Χιλιώτης Δράμα 1986 33-25Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Φοίβος Συκεών- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή 17-26
ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΧΑΝΘ 36-25
ΑΕΚ- Αερωπός Έδεσσας 29-17
Φίλιππος Βέροιας- Διομήδης Άργους 22-28
Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα 16-31

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Φίλιππος Βέροιας- Άρης Θεσσαλονίκης 18-24
ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας 29-14

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Αρχέλαος Κατερίνης- Μακεδονικός 26-19
Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας 27-27
ΓΑρίων Πτολεμαΐδας- Αλέξανδρος Αξιούπολης 28-24

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)
ΑΟ Νηρεύς- Άρης Νίκαιας 26-25
Αγριά Βόλου Κένταυρος- Έσπερος Καλλιθέας 23-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΟΦΝ Ιωνίας 23-32
Ακαδημία Πάτρας- Ιωνικός ΝΦ 30-32
ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 31-19

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φαίακα Κέρκυρας- ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων -αναβλήθηκε-
Αρίων Πτολεμαΐδας- Ορφέας Κατερίνης 39-21
ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης 16-25
Εθνικός Κοζάνης- ΑΕΣΧ Πυλαίας 26-26

Β΄ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά 25-50

Β΄ Ανδρών (8η αγωνιστική)
Αναγέννηση Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης 33-15
Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ηλυσιακός 23-16

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- HONDA Πανόραμα (Χρηστίδη-Στεφανίδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 12:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Πρωτέας Άρτας (Θεοδοσίου- Χαρίτσος)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 19:30, ΑΟ Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)
Μυτιλήνης 21:30, Γέρας Παπάδου- Αίαντας Μυτιλήνης (Καπέλη- Ανδριώτης)

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Μακεδών Θ. (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Ιωαννίνων (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης (Μαυρίδης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Απόλλων Σταυρούπολης (Μιχαηλίδης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 13:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων (Λεφάκης- Σαμάτα)
ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός Λαμίας- Πολυνίκης Ναυπλίου (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Πολιτείας 18:00, ΑΟ Πολιτείας- Αθηναϊκός (Κουτσός- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Απόλλων Σταυρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Σεριφάτο Αιγίου (Ζήσης- Μπράμου)

 

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Handball Premier

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ- ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 33-25
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 4-5, 6-6, 9-9, 13-11, 17-14 (ημχ.), 19-15, 22-16, 25-18, 28-22, 31-24, 33-25
ΓΑΣΚ (Παναγιώτης Μεσσήνης): Λαδάκης 6, Σκοδριάνος, Γκλάβας, Ταουσάνης 3, Καμπουράκης 2, Μελετάκος 8, Ακάλεστος 7, Πιτερός, Τότος 4, Μιμίκος 1, Μαγκαφουράκης, Βορύλλας, Κότσιρας, Κουρέτας 2, Καραμασιώτης, Βλαχοθανάσης.
ΔΡΑΜΑ (Σάκης Βαλαβάνης): Παπάζογλου, Χαϊτίδης 3, Κοβογλανίδης 2, Κοτσαμαρίκογλου 1, Κουρουτζίδης 1, Τουνγκελίδης 9, Γιαννακόπουλος, Στρατηγέλης, Μαλαμίδης, Τσελεμπώνης, Αντάμοβιτς 5, Τσιτσίγκος, Κουρτίδης, Θωμίδης 4, Μπέτζιος, Παγωνίδης.
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος- Συρεπίσιος, Δίλεπτα: 6-3, Πέναλτι: 5/5-3/4

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 16-31
Τα πεντάλεπτα: 1-3, 1-6, 1-9, 3-12, 4-15, 8-17 (ημχ.), 8-21, 8-24, 10-27, 13-28, 14-28, 16-31
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (Σπύρος Μπαλωμένος): Παζάρογλου, Λιάλιος, Χαρμπής, Οικονόμου 1, Κουσκουλιάνος, Χρ. Μπαλάσκας 2, Κολλύρης 2, Κολιούλης, Ζάτσε, Ταουσάνης, Αντωνιάδης, Τσομπανίδης 1, Μπαρμπαράκης 6, Φιλης, Ε. Μπαλάσκας 3, Τσακούλης 1
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ (Κωστής Μπούνας): Μωραΐτης 4, ππαπούλιος 2, Τόμπρος 1, Νομικός, Αποστολίδης 3, Μίτροβιτ;ς 2, Μπάρμπας, Ντούνης 1, Μπάγιος 3, Ζιβούλοβιτς 5, Τζανιδάκης, Νταρσουλάντ 4, Αραπακόπυολος 2, Ζαφειράκης, Κολλύρης, Κεδέρης
Διαιτητές: Καραπάνος – Αβράμης Δίλεπτα: 4-3 Πέναλτι: 2/2-2/2

ΠΑΟΚ- ΧΑΝΘ 36-25
Τα πεντάλεπτα: 5-1, 8-2, 9-5, 13-5, 17-7, 20-10 (ημχ), 23-10, 26-14, 28-18, 30-20, 33-21, 36-25.
ΠΑΟΚ «Βεργίνα TV» (Στέλιος Σεϊρεκίδης): Ζάγκας, Δελλιας, Παλάσκας 8, Τσίλης 6, Νικολαΐδης 1, Κοκώνης, Αποστόλου 3, Πετρίδης 1, Καλόμοιρος 5, Μαστορογιάννης 1, Αραμπατζής 4, Κέζιτς, Κυπραίος 4, Κολοβός 2, Βεσελίνοβιτς 1, Κοτανίδης.
ΧΑΝΘ (Κώστας Τούτσης): Μουρατίδης, Τσαμητρος, Βαρδάκας, Σπυροπουλος, Σαρηγιαννίδης 4, Ρεμπελάκος 3, Δέσπος 1, Βασιάδης 1, Ιωαννίδης, Κουρουμλίδης 4, Τσαμουρίδης 4, Παπαβασίλης 4, Μπόλας 2, Τσαγκαράκης, Μπαϊρλής, Τσόγιας 2.
Διαιτητές: Νάσκος – Χαρίτσος, Δίλεπτα: 3-4, Πέναλτι: 2/2 – 0/0

ΑΕΚ -ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 29-17
Τα πεντάλεπτα: 3-1, 5-3, 5-5, 9-5, 11-7, 15-10 (ημχ.), 16-13, 18-14, 21-14, 23-14, 25-16, 29-17
ΑΕΚ (Νίκος Γραμματικός): Χρ. Νικολαΐδης 6, Τσικογιαννόπουλος, Πέρρος 2, Γεωργιάδης 1, Χόγκας 1, Ζαμπούνης 4, Π. Νικολαΐδης 1, Ραντούλοβιτς, Συγγάρης, Χατσίκας, Λόκεν 2, Δομπρής 3, Βαμβακάς 2, Αργυρού 4, Βραζάλιτσα 3, Μυλωνάς
ΑΕΡΩΠΟΣ (Γιάννης Πηλαλίδης): Αθανασίου , Μαυρόπουλος 1, Γάτσης, Κράλλης 4, Ξενίδης, Δημάκης 3, Ντράσκιτς 6, Μησιρλίδης, Κυριακού 3, Λιόφης, Αρβανιτίδης
Διαιτητές: Τσάκωνας – Τόλιος Δίλεπτα: 3-0 Πέναλτι: 1/1-0/1

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 22-28
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 3-3, 3-6, 5-8, 6-10, 8-13 (Ημίχρονο), 9-16, 11-18, 13-19, 15-20, 18-24, 22-28
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (Θεόδωρος Παυλίδης): Κοτσιφάς, Ζλατάνος, Καλλιαρίδης, Κουκουτσίδης, Κωστακίδης 9, Γρηγοριάδης 4, Φιλόσογλου, Αποστολίδης, Παπαδόπουλος, Τριανταφυλλίδης, Αρσενασβίλι 1, Ριζος, Χαραλαμπίδης 4, Ζευγαρόπουλος 4, Σιαματάς, Τζιμπουλάς.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Κώστας Δεληγιάννης): Παπαντωνόπουλος, Αϊβαλιώτης 1, Σβεν 5, Κρεμαστιώτης 1, Αργυρού 2, Σμυρνιώτης, Χειβιδόπουλος 1, Ρουσόπουλος 3, Τσάτσας 1, Χαντέλης, Νικηφόρου 3, Άρσιτς, Γιόσμου 7, Δάσκαλος 4.
Διαιτητές: Κατσίκης-Μιχαηλίδης. Δίλεπτα: 4-3, Πέναλτι: 2/3-4/4.

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ/ΟΜΙΛΟΣ ΞΥΝΗ 17-26
Τα πεντάλεπτα: 1-2, 4-4, 6-6, 7-7, 8-10, 9-13 (ημχ.) 10-13, 12-14, 14-17, 14-20, 16-24, 17-26
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ (Δημήτρης Πελεκίδης): Χατζής, Πίτσιος, Καβουσανάκης 2, Μπαλαμός 2, Παπαδόπουλος 1, Χατζηγιαννίδης, Λιόζα, Δεληζάνος 4, Μπόσκος 3, Κύρτσιος, Πατραμάνης 1, Μανωλούδης, Πατσιάς, Παπαγεωργίου, Τσαμεσίδης 4, Αθανασιάδης.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γιώργος Ζαραβίνας): Τσακνής, Κωστακίδης 2, Κρητικός 6, Πετρίσεβιτς 3, Τζηράς 3, Καραμπουρνιώτης, Μισαηλίδης 3, Σκόμπριτς 5, Στούμπης 1, Παπαδόπουλος, Κανδύλας, Σανίκης, Παπαδιονυσίου, Λιάπης 1, Λιόλιος, Χάλαρης 2.
Διαιτητές: Σαπανίδης-Ηλιάδης, Δίλεπτα: 3-3, Πέναλτι: 3/3-2/2

A1 Γυναικών

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ- ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 29-14
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 3-5, 5-7, 6-8, 8-10, 12-10 (ημ.), 15-10, 19-11, 20-12, 23-13, 24-14, 29-14
ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ (Ναϊσίδου): Κεπεσίδου, Κερλίδη, Φράγκου 1, Μίλατσιτς 2, Πάπα 9, Ζυγούρα 2, Μακρή, Ντανίλοβιτς 2, Βαφειάδου 7, Χρυσή, Διακογιάννη 2, Κοντοστέργιου, Σαραντάκου, Μάγκου 1, Χρονοπούλου 1, Στουγιαννίδου 2.
ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ (Δήμου): Μπαλάφα 4, Σκουτέλα 2, Καλοϊδή 1, Σμαρδέλη 2, Βέμη 1, Σκάρα 4, Κολτούκη, Παπανδρέου, Μέγα, Κουρελή, Μάμαλη, Καλατσνίκοβα
Διαιτητές: Κινατζίδης, Φωτακίδης. Δίλεπτα: 4-5. Πέναλτι: 2/6 – 1/5

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18-24
Τα πεντάλεπτα: 0-1, 0-2, 2-5, 4-8, 6-11, 9-14 (ημχ.), 10-16, 12-19, 14-20, 16-21, 18-23, 18-24
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Γιώργος Τσικίνας): Νάκο, Κατσικαρώνη, Εμμανουηλίδου 2, Ντόβα, Παπαδοπούλου 3, Ανθίτση, Καραχαρίση 6, Θοδοσοπούλου Β, Σπυριδοπούλου 1, Μπατζαρακούδη 4, Γεωργιάδου 2, Θεοδοσοπούλου Σ., Βασιλειάδου, Σαμαρά, Νοχουσίδου.
ΑΡΗΣ Θ. (Ευθύμης Πιπελίδης): Κωστοπούλου 8, Αθανασοπούλου, Ευμορφίδου 1, Λούρη 5, Καγγελλάρη, Κούπα, Κεσοπούλου, Ταϊρίδου, Κοπανέλλου, Γιώβη 4, Ράπτη, Αλεξιάδου 4, Γιαννοπούλου 1.
Διαιτητές: Κατσίκης – Μιχαηλίδης Δίλεπτα: 2-3 Πέναλτι: 3/4-2/2

Α2 Ανδρών

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ. 30-32
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 5-5, 8-7, 10-10, 14-14, 17-15 (ημχ.), 20-17, 22-19, 24-23, 24-26, 27-29, 30-32
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Γ. Παπαγιαννόπουλος): Διαμαντόπουλος, Διάφας, Κοτοπούλης, Μηλάς, Παναγιωταρόπουλος 4, Μαρκάζος 2, Βύρλος, Παπαγιαννόπουλος 6, Γεωργίου 12, Γιούπης, Μάρκοβιτς 4, Χαραλαμπάκης, Κωνσταντινίδης, Τριανταφύλλου, Τόμοβιτς 2.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (Βαγγέλης Μαντζόπουλος): Εμμανουήλ, Αργυράκης 6, Κώστας, Μπούτος 2, Θεοδωρόπουλος 2, Αντωνιάδης, Κρητικός, Αντωνόπουλος 5, Μπιτόπουλος 8, Βασιλείου, Μάγκος 3, Μαυροφρύδης 1, Σωτηρίου, Καψάλης, Καπετάνιος, Μπουλούμπασης 5.
Διαιτητές: Συρεπίσιος, Μερτινιάν. Δίλεπτα: 2-2 Πέναλτι:1/4-3/4

ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23-25
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 4-4, 4-7, 6-7, 9-8, 10-11 (ημχ.), 13-13, 14-15, 16-16, 19-20, 20-22, 23-25
ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ «ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ» (Γιάννης Ζήκος): Μακρής 5, Κρατήρας 6, Κουρίδης 2, Δρενοβιάδης, Κισκήρας 1, Αρβανίτης 6, Οικονόμου, Καρανάσιος 2 , Καραπαναγιωτίδης, Κρανιώτης 1, Ζωναρόπουλος, Σαμαράς.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Νικολαϊδης, Παπαδημητρίου 1, Μπακαβέλος 2, Γκλαβόπουλος 8, Δαλέκος 4 , Σιατιρλής, Ξανθόπουλος 3, Σωτηριάνος, Κοντούλης 1, Τυμπάνλογλου, Πολλάκης 6.
Διαιτητές: Λινάρδος-Νικολαϊδης. 2-3. Πέναλτι: 1-5/ 6-10

ΑΡΙΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26-19
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 4-4, 7-7, 10-11, 14-13, 16-15 (ημχ), 18-16, 20-16, 22-19, 25-22, 27-22, 28-24.
Αρίων (Πασσιαλής): Τατσίδης, Πασσαλίδης, Κατωτοικίδης, Παναγιωτίδης 3, Αβραμίδης, Κόλλιας, Ασιανός, Νικολαΐδης 3, Ασίμοβιτς 11, Ακριτίδης 2, Γιώσκος, Τσαναξίδης, Μουλάκης 1, Παπαχρήστου 2, Ψαλίδας.
Αλέξανδρος Αξιούπολης (Καρυπίδης): Ρ. Παπαρήγας, Α. Παπαρήγας 2, Γιάνιτς, Στεφανίδης, Μόγας 1, Καλπακίδης 3, Hajninolli,Μάρτσης, Ζηλίδης, Καρεπείδης 8, Μενεψάκος 5, Μουτούδης 5, Ζιάρας, Παλαιστής, Αριστείδου.
Διαιτητές: Αναστασίου – Μπουγιάκας. Δίλεπτα: 6-8. Πέναλτι 2/3 – 2/4.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 31-19
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 4-2, 8-4, 11-5, 13-6, 17-8 (ημ.), 19-10, 22-11, 24-13, 27-15, 29-18, 31-19
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ: Καμπούρης, Γκουλέ 3, Λέκκας 2, Παναγόπουλος 1, Ντούσικος 6, Ορκάς 4, Τσαγκούλης, Μανιουδάκης, Κλέωπας 2, Νικολακόπουλος 2, Παπαϊωάννου 2, Βεζύρης 2, Χρόνης, Γιαννόπουός 2, Κουτσόπουλος 1, Σομπιρακούλ 4.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Κλείτσικας 1, Μακρυγιάννης 2, Παράσχης 2, Μηνιώτης, Προκοπίου, Μανδυλαράς, Ξηρός, Τσέλος 3, Οικονομίδης 3, Σοφικίτης, Λεμπέσης 1, Γκίκας, Γιαννακούρας, Θάνος 5, Καραμαγκέλας, Βασιλείου 2.
Διαιτητές: Αντάλης-Ψύλλος, Δίλεπτα: 5-3 Πέναλτι: 5/6-0/1

ΟΛΥΜΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ 23-32
Τα πεντάλεπτα: 2-5, 5-7, 6-10, 7-12, 11-16, 12-16 (ημ.), 14-20, 17-23, 19-28, 20-31, 23-32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. (Νίκος Δρέττας): Ανδριώτης, Κουκουλάς 1, Σαμαράς 4, Καραγκούνης, Βαζαίος, Πετράκος, Μαρινάκης 1, Παπαδημητρίου, Λοπαρνάκης 4, Α. Νάκος 3, Σωτηρίου, Ματθιάδης 5, Ξενίδης, Γ. Νάκος, Μανωλίτσης 1, Ντρέου 4
ΟΦΝΙ (Γιώργος Μπένιας): Τηνιακός, Βαλούρδος 6, Χριστόπουλος, Γκουλής, Κουμαραδέλης 3, Μπέλος 2, Συμεωνίδης, Παπουτσής 6, Μαυρομάτης, Πανόπουλος, Ιατρίδης 2, Οικονόμου 3, Μπενιάς, Παπαδόπουλος 3, Κωσταντέλλος, Γιαννόπουλος 7.
Διαιτητές: Κουτσός, Φωκίτης. Δίλεπτα: 2-6. Πέναλτι: 2/8- 1/1

ΑΡΧΕΛΑΟΣ- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 26-19
Τα πεντάλεπτα: 2-0, 5-3, 6-6, 8-8, 11-9, 14-10 (ημχ), 16-11, 18-12, 20-14, 21-17, 24-19, 26-19.
Αρχέλαος (Σωκράτης Σκούφας): Ξώνης 1, Μανης, Κοσμίδης, Σαμλίδης 1, Τριανταφύλλου 7, Αναστασίου, Καραδήμος, Σκούφας Αρ. 1, Σκούφας Δ., Χαραλαμπίδης 4, Ξεφτέρης, Εγγλέζος 4, Καρυπίδης, Καϊμακάμης 2, Θυμιόπουλος 6.
Μακεδονικός (Στέλιος Υετίων): Σαρόγλου, Τσινασλανίδης, Πίνο 3, Μεταλλίδης, Χατζησταυριανός, Ρωμανίδης, Κοπαϊδης 1, Γιαννακόπουλος 3, Αργυρόπουλος, Μέλλιος 1, Πούλκος, Μπεϊλής, Τραϊανός 6, Λυμπούδης 1, Βότσης.
Διαιτητές: Γρηγοριάδης – Τομίδης. Δίλεπτα: 4-1. Πέναλτι: 0/0 – 2/3.

ΝΗΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 26-25
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 6-5, 7-6, 9-8, 10-10, 13-10 (ημ.), 15-10, 16-13, 22-20, 23-21, 26-25
ΝΗΡΕΑΣ (Μανώλης Γκούφας): Στρούζας, Αποστολίδης 10, Στεφανίτσης 2, Βαλκάνας, Σταύρου 1, Μπακόπουλος 1, Βαλαβάνης, Καραδήμας, Αποστολόπουλος 1, Κελεπούρης, Ζαλώνης 8, Παπαϊωάννου, Πάνου 3, Τσιβρανίδης, Κακαβογιάννης
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (Τάκης Μελετάκος): Τζανακάκης, Κουρής 1, Μπελέχρης, Τούτσης 2, Γρηγοράκης, Μουλιάτος 1, Ζάχαρης 5, Μαλανδρένιας, Τερκλέτσκι, Κλημανόγλου 2, Ταβλαρίδης, Χαραλάμπους 6, Γραμματικόπουλος 3, Χατζηκωνσταντίνου, Γ. Μελετάκος 3.
Διαιτητές: Βήτας, Σκλαβενίτης. Δίλεπτα: 5-5 Πέναλτι: 6/6-5/9

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 27-27
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 4-3, 6-5, 7-6, 10-9, 11-11 (ημχ.) 14-15, 17-17, 20-18, 22-20, 24-24, 27-27
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Γιώργος Γιούπης): Βλάχος 2, Πίτος, Θεοδωρόπουλος 8, Διδασκάλου, Ρότζιος, Τζουβάρας, Κορωνάς Κ. 1, Αρβανιτίδης 2, Μαυροδουλάκης 1, Παντελίδης 3, Δεληχρήστος, Τσιγαρίδας 6, Καραμπέλκος Αρ., Καραμπέλκος Αλ., Κορωνάς Θ.,
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ (Παναγιώτης Γούσιος): Ανανιάδης 2, Ζαφείρης 3, Ιλερής 7, Κουκμίσης 5, Τσεσμετζίδης 4, Παπαγεωργίου, Τοκατζόγλου, Ψωμανθιανός, Αντωνιάδης 3, Ανθομελίδης 1, Ελέτα, Αλατσατιανός, Γιαννακίδης, Μιχαηλίδης, Ορφανουδάκης, Πετρίδης 2.
Διαιτητές: Πατιός-Τσιάνας, Δίλεπτα: 4-5, Πέναλτι: 4/5-4/4

Α2 Γυναικών

ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 39-21
Τα πεντάλεπτα: 3-0, 8-1, 10-3, 14-03, 16-05, 19-9 (Ημίχρονο), 22-11, 25-13, 29-14, 31-15, 34-18, 39-21
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): Πουμπουνίδου 9, Ζάμκου, Τσερέπη 7, Ευσταθιάδου 3, Πετρίδου 6, Ζώρου 3, Τσαναξίδου 2, Νικολαϊδου 3, Παπαδοπούλου 3, Ασιάνου 3, Χρυσανθίδου 1, Γιώβη, Γαρκαμουλίδη, Κυνηγοπούλου 5, Νικολαϊδου, Θεοκλατίδου.
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (-): Κουτσιμάκη, Μητσαλά 8, Κατσαμάγκα, Στρογγυλού, Χίκο 1, Ασαρίδου, Φακάκη 10, Κούρτη 2, Κιουρτζίδου, Τσακνάκη 6, Μάγγου, Δασκαλοπούλου.
Διαιτητές: Αναστασίου-Μπουγιάκας. Δίλεπτα: 6-4, Πέναλτι: 3/6-3/4.

ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16-25
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 3-4, 6-6, 7-8, 8-10, 10-12 (Ημίχρονο), 11-14, 12-15, 14-18, 15-21, 16-24, 16-25
ΕΑΧ ΧΑΝΙΑ (Ηλίας Κιναλόπουλος): Φράρου, Παπαδοκωνσταντάκη, Χακονβα, Χιρμπάκη, Σφακιανάκη, Ξαφερλάρι, Κακαβελάκη, Παντελάκη 2, Κολομβάκη 1, Σπανουδάκη 1, Γκουλούση, Μπαλιάκα 5, Σπυριδου 6, Μπασουνα, Δεμιρόγλου 1, Αγγελάκη.
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Κώστας Γεμελιάδης): Μουρκοκώστα, Δρακώτου 2, Αρώνη, Φασιλάκη 1, Χούτου 8, Ποδηματά 1, Βαμβόλη 1, Γεμελιάρη 5, Παπαγιαννοπούλου 7, Καλίρι.
Διαιτητές: Λεφάκης-Μπαγάκη. Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 3/4-2/4.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 26-26
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-4, 5-7, 6-10, 9-11, 12-13 (Ημίχρονο), 17-16, 18-18, 19-22, 22-23, 24-24, 26-26
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Μόσχος Κιοσές): Φλώρου, Καραγιαννίδου 8, Τσανακτσίδου, Χατζηιωάννου 1, Σουλίου 7, Χατζηστεφάνου, Γκιάτα 1, Βέττα, Αργύρη 1, Γκαμπουρά 2, Κουντουρά, Μπούκου 4, Ιωαννίδου, Πουχιά, Χατζησαββίδου, Μουρατίδου 2.
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ (-): Ανδρεανίδου, Σουμτάκη, Ελευθεροπούλου, Βακουφάρη 3, Ποιμενίδου 7, Μήγγα 2, Βράμπα, Συμεωνίδου 3, Μαλέα, Κουκμίση 7, Γκλέργκι 2, Αντωνιάδου, Ματζαρλή, Μανικα, Ασκεπίδου 2.
Διαιτητές: Γράψας-Κυριακού. Δίλεπτα: 4-2, Πέναλτι: 3/5-4/6.
*Στο 42.31′ λεπτό του αγώνα η αθλήτρια του Εθνικού Κοζάνης Χατζηιωάννου Χρυσούλα αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι και για τον συγκεκριμένο αγώνα. Δεν κρατήθηκε το δελτίο.

Β’ Ανδρών

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 33-15
Τα πεντάλεπτα: 1-1, 4-2, 7-3, 8-5, 12-7, 15-7 (ημχ.) 18-7, 21-8, 24-9, 27-10, 30-14, 33-15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ (Ναπολέων Κρεμονάς): Πορχογλής 4, Κυριαμούλιας, Τσερπές 2, Μαυρομάτης 3, Ρουσιώτης 1, Κωνσταντινίδης 4, Γερουλάνος 3, Καπάτος, Στυλιανός, Λάγιος 9, Πανταζής 5, Τσάκωνας, Ανδρώνης 1, Σαλογιάννης 1, Πάγιος.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ: Αναγνώστης, Κουπούρης 2, Ασλαμαζιάν 1, Ταχαρόπουλος 4, Ψεματίκας 1, Γαρδής 2, Κορωναίος, Καρακώστας 5.
Διαιτητές: Μπράμου-Σπηλιωτάκος, Δίλεπτα: 0-4, Πέναλτι: 3/4-0/0

ΤΕΛΑΜΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 23-16
Τα πεντάλεπτα: 1-1, 4-2, 5-4, 8-4, 9-5, 11-5 (ημχ.) 12-7, 14-8, 17-12, 21-12, 22-14, 23-16
ΤΕΛΑΜΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (Χρήστος Χριστοδούλου): Δίπλαρος 4, Μπακαούκας Γ. 1, Μπακαούκας Χρ. 7, Σκαρλάτος, Τρούλος 1, Γεωργακόπουλος 1, Πασλής, Χρυσάνθης, Μπάρμπας 2, Κόρρος, Κοκλιώτης 1, Μανούσος, Χιώτης 1, Διολέτης 1, Τσαούσης 3, Αποστολίδης 1.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: Αστέρης 1, Γουναράς 1, Σόκολι, Κόρρας 2, Δαβάρης 2, Γιαννάρας 5, Διακουμάκος 2, Ποδογοριανιώτης 1 Τριανταφύλλου 2, Δήμου.
Διαιτητές: Ζήσης-Καρυδάκης, Δίλεπτα:6-3, Πέναλτι: 2/4-3/4

ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΓΑΛΑΤΑ 25-50
Τα πεντάλεπτα: 1-5, 2-7, 3-11, 5-15, 5-19, 8-24 (Ημίχρονο), 11-28, 13-33, 16-38, 18-41, 20-46, 25-50
ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ (Στυλιανός Μπουνιαδάκης): Καραμπινιάκης, Γκιονάκης, Κατσοχειράκης 2, Μαλακούνας 6, Κοκκινάκης 1, Ρουσάκης 1, Χλωράκης, Θεοδωρόπουλος 2, Μαρκαντωνάκης 5, Μαυράκης, Νταμπδάκης 1, Μιχελάκης, Α. Ξεκουκουλωτάκης 5, Ε. Ξεκουκουλωτάκης 2.
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΓΑΛΑΤΑ (-): Ντούμπης 9, Παπαδάκης 12, Μιχελάκης, Ψώνης 2, Σπυριδάκης 6, Αλυγιζάκης 9, Γρηγοράκης 4, Καμαφιανάκης 6, Γεωργιάδης 2, Μαντζιαράκης, Παιδαράκης.
Διαιτητές: Λεφάκης-Σαματά. Δίλεπτα: 3-2, Πέναλτι: 2/5-5/8.

HB Training

HANDBALL PREMIER

Leave A Response

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.